Ngjarjet e dites

Më të fundit
Të tjera

Hapet dyqan i ri në galerinë “ETC”

E njohur për cilësinë, markat dhe...

Dardha, destinacioni turistik i dimrit

I ndodhur vetëm 15 km larg...

Trump akuzon mediat për mungesë ndershmërie

Presidenti Donald Trump ka akuzuar mediat...

Hyka, peng i Luzern

E ardhmja e Jahmir Hyka është...

Kapet skafi me 1.3 ton hashash

Ky është momenti kur njësitë ROAN...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com